لطیفه های بامزه

 
سلام دوستان به چند لطیفه برخوردم .... 
                                          لذت ببرید،نگاه کنید نظر بدید!   

پنی سیلین
یه روز شخص خسیسی روی خودش آب یخ می ریخته! یکی می بیندش و ازش می پرسه: چرا این کار رو می کنی؟! می گه: می خوام سرما بخورم! با تعجب می پرسه: چرا؟ می گه: آخه یه «پنی سیلین» تو خونه دارم، تاریخ مصرفش داره می گذره!

.
.

 
 

پیک نیک
یکروز سه تا دوست با هم میروند پیک نیک. اولی می گوید: نهار را من می آورم. دومی می گوید: نوشابه را هم من می آورم. سومی که زرنگ بود می گوید: خوب همه چیز را که شما آوردید، من هم داداشم را می آورم.

.
.

 
 

تور ماهیگیری

یه روز یه نفر می ره ماهی بگیره، تور رو می اندازه تو دریا؛ اما هر چی می کشه در نمی یاد. می ره زیر آب، می بینه ماهیها تور رو بستن، دارن والیبال بازی می کنن

.
.


چاه آب
یه نفر داشته از کنار چاهی رد می شده، می بینه یکی از ته چاه داد می زنه: کمک کنید، شما را به خدا کمک کنید... . طرف روی چاه خم می شه و جواب می گه: آخه آدم حسابی، ته چاه جای گدایی کردنه؟!!

.
/ 6 نظر / 32 بازدید
zahra

سلام این پیام امروز تو وبلاگم اومد منم بهش عمل کردم.. بخونش این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست...... ...... 20 روز دیگه منتظر معجزه باش..

سوگی

لطیفه هات با حاله!!!! خوشم اومد. البته از همشون!!!!!!![فرشته]

رها

[تایید]خیلی باحال.

ستاره

لطیفه هات باحاله عزیز

منمنن[گل]

پیام زهرا