خواستگاری در گذر زمان ! (طنز)

قهقهه             قهقههنیشخندخندهخندهنیشخندقهقهه              قهقهه   
 
یک هفته پس از خلقت آدم:

چون حوا بدون پدر و مادر بود آدم اصلا مشکلی نداشت و چای داغ را روی خودش نریخت.

پانصد سال پس از خلقت آدم:

 


با یه دونه دامن از اون چینی خال پلنگی ها میری توی غار طرف.بلند داد می زنی:هاکومبازانومبا(یعنی من موقع زنمه(
بعد میری توی غار پدر و مادر دختره. با دامن چین چینی جلوت نشسته اند و می  گن:از خودت غار داری؟دایناسور آخرین مدل داری؟بلدی کروکدیل شکار کنی؟خدمت  جنگ علیه قبیله ادم خوارها رو انجام دادی؟بعد عروس خانم که اون هم از این  دامنای چین چینی پوشیده با ظرفی که از جمجمه سر بچه دایناسور ساخته شده  برات چای میاره و تو می ریزی روی خودت.


دو هزار و پانصد سال بعد از اختراع آدم:

انسان تازه کشاورزی را آموخته.وقتی داری توی  مزرعه به عنوان شخم زدن زمین عمل می کنی با دیدن یه دختر متوجه میشی که  باید ازدواج کنی.برای همین با مقدار زیادی گندم به مزرعه پدر دختره میری  .اونجا از تو می پرسند:جز خوت که اومدی خواستگاری چند تا خر دیگه داری؟چند  متر زمین داری؟چند تا خوشه گندم برداشت می کنی؟ آیا خدمت در لشگر پادشاه رو  به انجام رسانده ای؟
بعد عروس خانم با کوزه چای وارد میشه و شما هم واسه اینکه نشون بدی خیلی هول شدید تمام کوزه رو روی سرتون خالی می کنید.


ده سال قبل:

شما پس از اتمام خدمت مقدس سربازی به این  نتیجه می رسید که باید ازدواج کنید و از مادرتان می خواهید که دختری را  برایتان انتخاب کند.در اینجا اصلا نیازی نیست که شما دختر را بشناسید چون  پس از ازدواج به اندازه کافی فرصت برای شناخت وجود دارد.در ضمن سنت چای  ریزون کماکان پا بر جاست.

هم اکنون:

به دلیل پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر شما به  آخرین نسخه یاهو مسنجر احتیاج دارید.البته از"ام اس ان" یا "آی سی کیو"هم  می توانید استفاده کنید ولی انها آیکنهای لازم برای خواستگاری را دارا نمی  باشند . پس از نصب یاهو مسنجر به یک روم شلوغ رفته هر اسمی که به نظرتان  زیباست "اد" می کنید و با استفاده از آیکنهای مربوطه خواستگاری را انجام می  دهید . البته یاهو قول داده که نسخه جدید دارای امکانات ازدواج و زندگی  مشترک نیز باشد.

 

 

                               
 
/ 7 نظر / 39 بازدید
یخ فروش جهنم

سلام همین که به یادم هستی خودشبرام یه دنیا ارزش داره گلم به درسهات برس[گل] این روزها شدم "معادله ی چند مجهولی" ، هیچکس از هیچ راهی مرا نمی فهمد .

آدم

در سوز سرد زمستان ، تن داغ حوایم آرزوس تو این آشفته بازار معرفت نه حوا یک انسانم آرزوس

یخ فروش جهنم

باید بدجنس باشی..!! تا عاشقت باشن……!! باید خیانت کنی………!! ………. تا دیوونه ات باشن…!! باید دروغ بگی……………!!……..تا همیشه تو فکرت باشن…!! باید هی رنگ عوض کنی……!!…………..تا دوسِت داشته باشن…!! اگه ساده ای …!!…اگه باوفایی…!!….اگه یک رنگی…!!………همیشه تنهایی

Helia

جالب بود ممنون.منم آپم.یه سر بزنید.

محمدرضا

سلام. وبلاگ قشنگی دارین. لطفا اگه میشه به وبلاگ منم سر بزنین. خوشحال میشم. موفق باشید[گل]

منار

چقدر خوب است کور بودن چقدر خوب است کر بودن چقدر خوب است لال بودن وقتی نمیخوای چیزهایی ببینی که دوست نداری کور بودن معجزست وقتی نمیخوای چیز هایی را که بشنویی کر بودن نعمت است وقتی نمیخواهی حرف هایی را به زبان بیاری لال بودن هم بهترین هدیه میشود شاید به نظر بد بیایند ولی گاهی اوقات به همه این ها حسودی میکنم . سلام وبلاگ باحالی دارین منم آپم [گل]