اگر خنده شود

 
تصاویر فانتزی
 
اگر با گریه دریایی بسازم / اگر با خنده رویایی بسازم / اگر خنده شود در من فراموش / اگر گریه شود با من هم آغوش / تو را هرگز نخواهم کرد فراموش .
 

یک آسمان ترانه / صد بیت عاشقانه / تقدیم به قلب پاکت / ای بهترین بهانه .
 

به یمن آمدنت هزاران ستاره در آسمان آبی دلم درخشید ، تو اولین و آخرین حکایت بی انتهای عشقی .
 

تکرار همه چیز توی زندگی خسته کننده است ، اما تو مثل نفسی و تکرارت تضمین زندگی من است .
 

نبودن هیچ کس سخت نیست ، فراموش کردن یک بودن سخت است .
 

مشغول بازسازی جاده ی خاطراتم بودم تا وقتی دوباره خواستی برگردی ، پستی و بلندی های جاده اذیتت نکنه ، ولی یکدفعه چشمم به تابلوی فرسوده ی کنار جاده افتاد که روی آن نوشته بود : جاده ی خاطرات یکطرفه است !
 

هر دل سنگی یه روزی میشه تنگ ، چه کنم من که دلم تنگه همیشه !
 

یک شبی مجنون نمازش را شکست / بی وضو در کوچه ی لیلا نشست / گفت : یارب از چه خوارم کرده ای ؟ / بر صلیب عشق دارم کرده ای ؟ / مرد این بازیچه دیگر نیستم / این تو و لیلای تو ، من نیستم / گفت ای دیوانه ، لیلایت منم / در رگت پنهان و پیدایت منم / سال ها با جور لیلایت ساختی / من کنارت بودم و نشناختی .
 

امشب به رسم عاشقی یادی ز یاران می کنم / در غربتی تاریک و سرد از غم حکایت می کنم / امشب وجودم خسته است از سردی دلهای سرد .
 

چه دعایی کنمت بهتر از این : خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ، سفره ات رنگارنگ و تنت سالم و شاد که بخندی همه عمر ، یاد هم که نبود حرفی نیست !

 

/ 8 نظر / 37 بازدید
هزاران گنج(شیوا)

سلام دختر خوب لینک کرده بودم ولی اسم وبلاگتو اشتباه نوشته بودم آدرس درست بود الان درستش کردم خانم طلا[چشمک][بغل]

هلیا

تو دختری یا پسر پروفایلت پسر ایرونیه نوشته هات دختر ایرونی[سوال]

best girl

اجی جونم لینکت کردم[بغل]

پرتو

ترسم که اشک در غم ما پرده در شود وین راز سر به مهر به عالم ثمر شود گویند سنگ لعل شود در مقام صبر آری شود و لیک به خون جگر شود[گل]

فائزه

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سعید..عشقالگر

سلام..[گل] امیدوارم حالتون خوب باشه. اگه مایل به تبادل لینک هستید میتونید منو با عشقالگر بلینکید. خیلی قشنگ بود..سایت تکمیلی دارید[قلب]

سعید..عشقالگر

سلام..[گل] امیدوارم حالتون خوب باشه. اگه مایل به تبادل لینک هستید میتونید منو با عشقالگر بلینکید. خیلی قشنگ بود..سایت تکمیلی دارید[قلب]